štvrtok 2. januára 2014

Čo priniesol rok 2013?

Rok 2013 u mňa nastalo niekoľko veľkých zmien a jednou z nich bola aj tá, že som si založila tento blog. Bola som z neho nadšená, ale teraz sa z neho teším ešte oveľa viac, pretože ma to neprestalo baviť, čo je u mňa dosť nevídané. Samozrejme, veľká vďaka patrí vám za to, že ho navštevujete, komentujete a sledujete. Ďakujem!!!

Ale prejdem ku knižnému zhrnutiu za rok 2013. Prečítala som 100 kníh, čím som si splnila svoju výzvu na tento rok. V novembri som si myslela, že to už nemám šancu stihnúť, ale všetko som dobehla v decembri, kedy som prečítala viac kníh, ako v októbri a novembri dokopy. Všetky prečítané knihy nájdete v Reading Challenge 2013

A ktoré boli tie NAJ za rok 2013? (Rozhodla som sa, že do niektorých kategórií zaradím aj viac kníh, pretože pri toľkých knihách vybrať za celý rok tie naj, je nemožné.)

1) Najlepšie knihy
 • dystópia
 • contemporary / chick - lit
 • paranormal / fantasy


 •  historický román 

 • slovenská tvorba

2) Najlepšia (dokončená) séria


3) Najslabšie knihy


4) Najvtipnejšie knihy


5) Najlepšie knižné dvojice


 6) Najkrajšie obálky A nakoniec Vám oneskorene prajem všetko najlepšie do nového roku, nech ste šťastní, zdraví a všetko Vám vychádza. A nech je rok 2014 najlepším rokom, aký ste kedy zažili (minimálne aby bol lepší než ten predchádzajúci. :)
 Ellie

3 komentáre:

 1. Svudne zlo má nádhernú obálku a veľmi by som si to chcela prečítať 8)
  Drahokamy sú super séria, škoda, že už skončila, ale aspoň si ju môžem prečítať odznova 8D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Eve kde zozeniem seriu Drahokamy?za prijatelnu cenu?

   Odstrániť
 2. Gideon a Gwendolyn sú rozhodne jeden z najlepších párov. :)

  OdpovedaťOdstrániť