pondelok 29. decembra 2014

V Česku vyjde v januári:

Vydavateľstvo Jota:

Splynutí - Julianna Baggott (Pure 2.)Keďže som nečítala ani prvý diel, ktorý ma však veľmi láka svojou obálkou, neplánujem v blízkej dobe kupovať ani druhú časť. Uvidíme, kedy sa k tejto sérii dostanem. 

Vydavateľstvo Knižní klub:

Platanová alej - John Grisham  (Jake Brigance 2.)Táto kniha vyšla už aj u nás, ale zatiaľ ma neláka. Možno sa raz dostanem aj k tomuto autorovi, ale zatiaľ nepatrí medzi moje priority. 

Pět - Ursula Poznanski (Beatrice Kaspary 1.)Táto kniha ma láka ako obálkou, aj anotáciou, ale trochu sa obávam toho, že ma sklame. Každopádne by som si ju rada prečítala. 

Město nebeského ohně - Cassandra Clare (The Mortal Instruments 6.)Naši susedia sa môžu radovať, že im záver mega-úspešnej série vychádza už v januári, ale ani my nemusíme čakať dlho. U nás vychádza vo februári, takže mám čas prečítať dovtedy piaty diel. 

Vydavateľstvo CooBoo:


Planoucí hvězda - Moira Young (Dust Lands Trilogy 3.)Toto je rovnaký prípad ako pri knihe Splynutí - nečítala som zatiaľ ani predchádzajúce diely, takže si neplánujem kupovať ani tento. Ale na túto sériu sa už teším a rozhodne si ju plánujem prečítať budúci rok. 

Svůdné zůčtovaní - Wendy Higgins (Sweet Trilogy 3.)CooBoo mi nemohlo dať lepší darček k narodeninám, ako záver jednej z mojich najobľúbenejších sérií vôbec. Na Svůdné zúčtovaní sa teším najviac a nemôžem sa dočkať toho, keď sa mi dostane do ruky. 

Můj ne tak sladký život - Rachel Harris (My Super Sweet Sixteenth Century 3.)Ellie

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára