nedeľa 12. mája 2013

Posúď knihu podľa obalu (5)

Toto meme poriada Syki.

Názov: My Super Sweet Sixteenth Century
Autor: Rachel Harris
Vydavateľstvo: CooBoo
Dátum vydania: ???

Anglická anotácia:
On the precipice of her sixteenth birthday, the last thing lone wolf Cat Crawford wants is an extravagant gala thrown by her bubbly stepmother and well-meaning father. So even though Cat knows the family’s trip to Florence, Italy, is a peace offering, she embraces the magical city and all it offers. But when her curiosity leads her to an unusual gypsy tent, she exits . . . right into Renaissance Firenze.
Thrust into the sixteenth century armed with only a backpack full of contraband future items, Cat joins up with her ancestors, the sweet Alessandra and protective Cipriano, and soon falls for the gorgeous aspiring artist Lorenzo. But when the much-older Niccolo starts sniffing around, Cat realizes that an unwanted birthday party is nothing compared to an unwanted suitor full of creeptastic amore. Can she find her way back to modern times before her Italian adventure turns into an Italian forever?

Môj názor:
Túto knihu už dlhšie obdivujem na GR a dnes (!!!) som sa dozvedela, že sa konečne preloží do češtiny. Vydavateľom bude CooBoo a dátum zatiaľ nie je známy. V každom prípade sa na knihu veľmi teším a určite si ju hneď pobežím kúpiť. Obálka je krásna! Jediné, čo sa mi na nej nepáči, je ten ruksak, ale chápem, že museli niečím naznačiť prepojenosť súčasnosti a histórie. Som zvedavá, ako sa s obálkou popasuje CooBoo, ale myslím, že to bude stáť za to, rovnako ako aj obsah knihy.
Ellie

4 komentáre:

  1. Tak to sa moc teším, mňa anotka aj obálka už dávno zaujali 8)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Fíííha, tak na toto som véééľmi zvedavá :D Obálka je super a keď som čítala anotáciu, hneď sa mi zapáčila :D

    OdpovedaťOdstrániť